Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У пам'ять тих, хто не повернувся із полів Другої світової війни

У пам'ять тих, хто не повернувся із полів Другої світової війни

У пам'ять тих, хто не повернувся із полів Другої світової війни

Все далі відходять від нас у часі події Другої світової війни, яка принесла незліченного горя, засіяла землю розпачем та бідою, змінилаісторію народів світу. Вшануванню пам'яті тих, хто пройшов горнило війни, був присвячений тематичний захід «Шлях до ПЕРЕМОГИ», що відбувся 5 травня в Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

«Людська пам'ять. Вона як і все на світі має свої межі. Людина може забути щось, однак усі не можуть забути все.У вир лихоліття Другої світової війни було втягнуто 67 держав, 80 відсотків населення земної кулі. За шість довгих років війна пронеслася над величезними територіями Європи, Азії, Африки, охопила простори всіх океанів. У вогнищі війни загинуло близько 60 мільйонів осіб, не рахуючи поранених і тих, хто пропав безвісти», — про це наголосили під час заходу його ведучі, вихованці будинку творчості — Дарина Петрученко та Владислав Стеблецький.

ВихованціІзяславського районного будинку творчості разом із своїми педагогами-наставниками підготували тематичну змістовну та цікаву концертну програму. Із своїм творчим доробком у вокальному, хореографічному та драматичному жанрах продемонстрували вихованці Будинку творчостіОлена Мармура, Ірина Миколайчук, Даша Біляєва, Вікторія Личик, Лідія Тимощук, Жанна Демкіна, Едуард Мішак, члени хореографічного колективу «Престиж», викладачі Світлана Захарчук, Анастасія Бухонко, Вікторія Власюк.

День пам'яті та примирення, а також День перемоги над нацизмом в Європі – свята зі сльозами на очах, це свята радісніі водночас гіркі. Радісні, тому, що принесли на нашу землю мир, гірке — бо ціна цієї радості -життя мільйонів людей. Це означає, що пам'ять народна жива, щоподвиг загиблих – не забутий.

За матеріалами Ізяславського районного

будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка»

73
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.