Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У НПП «Мале Полісся» пройшла природоохоронна акція «Допоможемо птахам взимку»

У НПП «Мале Полісся» пройшла природоохоронна акція «Допоможемо птахам взимку»

У НПП «Мале Полісся» пройшла природоохоронна акція «Допоможемо птахам взимку»

Image title

Усім відомий той факт, що у житті нашої планети птахи відіграють велику та незамінну роль. У холодну пору року птахам надзвичайно важко прогодуватися, через що вони часто гинуть. Тому у цей період вони дуже сподіваються на людську допомогу. І в наших силах врятувати птахів від голодної смерті, а для цього потрібно лише розвісити годівнички та постійно поповнювати їх.

Саме тому, а також з метою виховання у школярів дбайливого ставлення до природи рідного краю та збереження місцевої орнітофауни, 25 січня 2017 року працівники Національного природного парку «Мале Полісся» організували та провели природоохоронну акцію «Допоможемо птахам взимку».

В рамках даної акції, із школярами Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено бесіду про особливості догляду за годівницями та раціон зимуючих пернатих. В ході розмови дітлахи також отримали інформаційні буклети з корисною інформацією про птахів. По завершенню зустрічі працівники Парку разом із учнями, на території навчальних закладів, розвісили годівнички та наповнили їх пташиною їжею.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний за допомогу у проведенні акції вихованцям і адміністраціям Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та

malepolisja.in.ua

113
RSS
Гость
13:49
Цікаво, а чому таку акцію працівники парку провели не з усіма школами?
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.