Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Нетішині старому млину повернули статус пам’ятки архітектури

У Нетішині старому млину повернули статус пам’ятки архітектури

Раніше такого статусу його позбавили через суд.

У Нетішині будівлі старого млина повернули статус пам’ятки архітектури. Про це повідомляють в Хмельницькій обласній прокуратурі. У відомстві зазначають, що прокуратура через апеляцію домоглася, аби цій будівлі відновили правовий статусу пам’ятки архітектури, якого раніше позбавили через суд.

Як зазначають в прокуратурі, апеляційний суд задовольнив скаргу Хмельницької обласної прокуратури на рішення суду першої інстанції, яким було скасовано наказ про включення млина 1910 року побудови до Переліку об’єктів культурної спадщини.

«Встановлено, що ця будівля є унікальною для Нетішина та має історичну і архітектурну цінність, — пояснили у відомстві. — Управлінням культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації цей об’єкт було внесено до Переліку об’єктів культурної спадщини ще у 2013 році. Однак, Хмельницький окружний адміністративний суд скасував цей наказ».

Не погодившись з рішенням суду, прокуратура оскаржила його в апеляційному порядку. Відтак, апеляційний суд вирішив відновити правовий статус пам’ятки, що перебувала під охороною держави понад 8 років.

Сайт "Є"

65
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.