Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Михлі на свято Івана Купала відбувся конкурс рибалок, присвячений Дню рибалки

У Михлі на свято Івана Купала відбувся конкурс рибалок, присвячений Дню рибалки

У другу неділю липня в Україні, цьогоріч це 08 липня, відзначають День рибалки. Це одне з найбільших місцевих свят, адже риболовля є одним із найулюбленіших видів відпочинку жителів Ізяславщини. Річка Горинь, невеличкі річечки району, озера, великі та малі ставки віддавна є частиною життя нашого краю.

У неділю, 08 липня, за ініціативи любителів риболовлі села Михля Лютарської сільської ради в особі Василя Бернадцького, на березі місцевого громадського ставу відбулось ПЕРШЕ районне свято-конкурс, присвячене Дню рибалки. Цього року святкування Дня рибалки майже співпало із одним найулюбленіших та містичних свят українського народу Святом Івана Купала. І тому, ініціаторами святкового заходу було вирішено об'єднати два свята у одне велике святкове дійство.

Із самого ранку найвправніші рибалки села Михля випробовували своє риболовецьке щастя. В пообідню пору на березі місцевого ставка зібралося чимало жителів села Михля, сусідніх сіл та з міста Ізяслав. На святкове дійство завітали також заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, в.о. Лютарського сільського голови – секретар сільської ради Наталія Риженкова.

Завідуючою Михлянським сільським будинком культури Інною Романюк спільно із аматорами сцени села було проведено чудове культурно-мистецьке дійство «Ой на Івана, та й на Купала». За допомогою заходів театралізації учасниками художньої самодіяльності села відтворили народні обряди та звичаї святкування купальських обрядів. У театралізованому дійстві були і Водяник, і Відьми, і гурти хлопців та дівчат. Також було відтворено обряди одягання Марени та Купала, розведення купальського вогню, спускання вінків на воду, кидання Марени у води ставу, спалення Купала. І все це супроводжувалося чудовими піснями, хороводами, запальними танцями та театралізованими дійствами. Окрасою свята став виступ народного ансамблю духової музики «Музики Надгориння» (керівник Юрій Шагун) Ізяславського районного будинку культури.

Вітаючи присутніх на святковому заході, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, в.о. Лютарського сільського голови – секретар сільської ради Наталія Риженкова, організатор проведення Дня рибалки Василь Бернадцький побажали всіляких життєвих гараздів. Також вони вручили сертифікати рибалка переможцям першого районного свята-конкурсу: переможцем турніру став Юрій Гайдамака із результатом – 12 кг. товстолобом; другим був Микола Антонюк із 6 кг. товстолобом; третій – Микола Сафін – 3 кг. коропа. Також було вручено сертифікат найавторитетнішому рибалці – Івану Романюку. Організаторами було вручено подарунки для переможців. Володимир Левченко також вручив Сертифікат організатора заходу – Василю Бернадцькому.

Усі присутні на святі змогли також поласувати смачною юшкою, приготовленою із виловленої учасниками змагань рибою.

Було вирішено зробити щорічним турнір на День рибалки і щоб він став загальнорайонним заходом.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

131
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.