Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У МОН розповіли, як перевірять знання з української у Президента та держслужбовців

У МОН розповіли, як перевірять знання з української у Президента та держслужбовців

В Україні 16 липня має розпочатися іспит на рівень володіння українською мовою для державних службовців, а також високопосадовців, зокрема, Президента. В пресслужбі МОН розповіли з яких частин складатиметься іспит і чи можна підробити результати, передає УНН.

“З 16 січня 2021 року сфера обслуговування має перейти на українську, а вже через півроку 16 липня має розпочатися іспитування на рівень володіння державною мовою. Його складатимуть передовсім особи, які прагнуть стати громадянами України, державні службовці, а також високопосадовці в різних сферах — міністри, судді, ректори університетів, директори шкіл, і навіть сам Президент”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідальною за цей процес є Національна комісія зі стандартів державної мови. Комісія вже понад рік активно готує програму комплексного іспиту та всі необхідні документи, щоб іспит стартував вчасно і був доступним у різних регіонах України.

“За планами він має бути зашифрованим і комп’ютеризованим, щоб ні в кого не виникало спокуси „повпливати“ на результати. Іспит складатиметься з двох етапів — письмового й усного”, — додали в МОН.

Нагадаємо, мовний омбудсмен пояснив, для кого іспит на рівень володіння українською буде обов’язковим.

УНН

131
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.