Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У місті Ізяслав вандал пошкодив кілька десятків могил

У місті Ізяслав вандал пошкодив кілька десятків могил

У місті Ізяслав вандал пошкодив кілька десятків могил

33-річний місцевий житель викрав частини могильних огорож із 37 поховань, завдавши матеріальної шкоди майже на 31 тисячу гривень.Впродовж квітня-травня на єврейському кладовищі в місті Ізяслав було зафіксовано близько 40 фактів вандалізму: невідомий зловмисник демонтував і викрадав частини могильних огорож. Загальна сума збитку склала 30 899 гривень.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що до скоєння ряду злочинів причетна одна і та ж особа — 33 річний житель райцентру, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки. Зловмисник у вечірній час демонтував частини огорож і ховав їх у найближчих чагарниках, а потім здавав на металобрухт. У загальному, своїм злочинним промислом він заробив 1800 гривень.

Чоловікові вже оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 297 «Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 4 до 5 років або позбавлення волі від 4 до 7 років.

За матеріалами ВК ГУНП у Хмельницькій області

magnolia-tv.com

107
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.