Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У лісах Хмельниччини працюють камери спостереження, які «бачать» пожежу за 25 кілометрів

У лісах Хмельниччини працюють камери спостереження, які «бачать» пожежу за 25 кілометрів

Сучасні технології допомагають лісівникам берегти дерева від вогню.

На Хмельниччині ліси від пожеж стережуть сучасні камери спостереження. Вони дозволяють завчасно виявити займання на відстані 25 кілометрів. Про це повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

«Дуже важливо вчасно виявляти загоряння в лісі. Цьому добре слугує сучасна відеотехніка. У лісгоспах Хмельниччини працює єдина система відеоспостереження – 12 відеокамер», — йдеться у повідомленні.

Дві камери розміщені в Новоушицькому та Кам’янець-Подільському лісогосподарських підприємствах. Ще десять камер відеоспостереження об’єднали в одну систему три лісові господарства – Славутське, Шепетівське та Ізяславське. Камери, які встановлені на 36-метрові щогли та виведені на центральний пункт відеоспостереження, завчасно дозволяють виявити загоряння на відстані 25 кілометрів. Усе обладнання працює в автоматичному режимі. За необхідності можна перейти до ручного управління.

Окрім того, спостерігати за лісовими масивами з висоти пташиного польоту допомагають безпілотні літальні апарати. Квадрокоптери швидко визначають місце займання, площу, а в разі необхідності за допомогою дрона можна координувати гасіння лісової пожежі.

Нагадуємо, у Хмельницькій областізаборонено відвідувати ліси цивільним людям.

Сайт "Є"

97
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.