Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Хмельницькому затримали військових, які переправляли у Польщу чоловіків призовного віку

У Хмельницькому затримали військових, які переправляли у Польщу чоловіків призовного віку

За свої незаконні послуги вони брали від двох тисяч доларів.

У Хмельницькому Державне бюро розслідувань спільно з обласною військовою адміністрацією викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних за кордон. Правоохоронці затримали трьох причетних до неї військовослужбовців. Про це розповіли співробітники ДБР у Хмельницькому.

За їх інформацією, злочинну схему організував військовослужбовець однієї з частин, розташованих у Хмельницькому. До незаконної діяльності він залучив двох підлеглих.

Затримані переправляли в Польщу громадян призовного віку під приводом супроводу гуманітарних вантажів для їх військової частини. За свої послуги брали від двох тисяч доларів.

«Задокументовано кілька фактів отримання грошей від потенційних замовників. Одного з військовослужбовців затримали «на гарячому». Він саме отримав 600 доларів, тобто частину необхідних коштів. Під час обшуку в кабінеті організатора схеми було знайдено 140 тисяч гривень», — зазначили у ДБР.

Наразі триває розслідування незаконної діяльності військовослужбовців й розв’язується питання оголошення їм підозри. Слідчі ДБР відкрили провадження за двома статтями Кримінального кодексу України. А саме: за частиною 3 статті 368 (Хабарництво) і частиною 5 статті 426-1 (Перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень).

Сайт "Є"

180
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.