Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Хмельницькому спостерігається ріст захворювання на COVID-19 – Олександр Симчишин

У Хмельницькому спостерігається ріст захворювання на COVID-19 – Олександр Симчишин

За останні два дні плюс п’ятеро осіб інфікованих COVID-19 виявили у місті.

Станом на 12 годину сьогодні, 20 травня в області кількість зафіксованих випадків захворювання із вчорашнього вечора не змінилася – 292 випадки. Із них в обласному центрі – 28 випадків захворювання на COVID-19. Останніх два дні, за словами міського голови Олександра Симчишина, пішов ріст захворювання у Хмельницькому.

«Ми мали хорошу динаміку, а за останні два дні плюс п’ять! Два випадки у понеділок на вечір і три – вчора. Усі ці випадки пов’язані із контактами з хворими, або внаслідок тестування пневмоній», – каже Олександр Симчишин.

За його словами захворювання виявили у акушерки перинатального центру, яка була госпіталізована із пневмонією і в понеділок дослідження показали у неї COVID-19. Із нею контактували 36 осіб – і працівники і пацієнти перинатального центру. У всіх відібрані біологічні зразки і за результатами дослідження – у двох виявили захворювання, решта – негативні.

«Ці двоє – це 31-річна породілля, яка народжувала у перинатальному центрі. Зараз вона перебуває вдома, на амбулаторному лікуванні. Друга особа – 56-річна акушерка, також лікується вдома. Третя особа – це працівник поліції – контактний зі своїм колегою із ювенальної поліції, який доставляв хвору на COVID-19 дитину до Хмельницької міської дитячої лікарні», – розповів міський голова і додав, що саме сьогодні чекають результатів тестування майже тридцяти контактних осіб із цією дитиною. Частина результатів уже є і вони всі негативні, ще 12 – очікують. Також, сьогодні ще відбирали біоматеріали у контактних осіб із числа працівників поліції.

Сьогодні також планують виписати із лікарні 43-річного чоловіка, працівника КП «Електротранс». Також уже є перший негативний тест 24-річного чоловіка, який проживав у гуртожитку на вулиці Героїв Майдану і рахувався у статистиці інфікованих в обласному центрі, хоча родом зі Старосинявського району. Якщо другий тест буде негативний, до вечора його зможуть виписати додому.

Джерело: Портал "Є"

686
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.