Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Ізяславській РДА працювала робоча група обласної державної адміністрації

У Ізяславській РДА працювала робоча група обласної державної адміністрації

У Ізяславській районній державній адміністрації працювала робоча група обласної державної адміністрації

7 червня, в райдержадміністрації працювала робоча група облдержадміністрації з питань аналізу стану виконання райдержадміністрацією основних галузевих повноважень.

Район відвідала робоча група у складіпредставників структурних підрозділів: агропромислового розвитку; економічного розвитку, промисловості та інфраструктури; соціального захисту населення; освіти і науки; фінансів та апарату облдержадміністрації. Очолив групу т.в.о. заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Олег Кузьмінчук. На підсумковій нараді, яку провів Олег Петрович, було обговорено як питання діяльності структурних підрозділів районної державної адміністрації так і основні питання життєдіяльності району: використання трудових ресурсів та зайнятості населення; розвиток інфраструктури району; розвиток соціально-трудових відносин; економічного потенціалу району; інвестицій; сільського господарства; торгівлі та промисловості. Членами робочої групи було відзначено позитивні моменти у діяльності структурних підрозділів та проблеми, які потребують вирішення.

Голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков надав конструктивні роз'яснення на поставлені запитання. Охарактеризував діяльність районної державної адміністрації, розповів про досягнення та здобутки району, поділився планами на майбутнє. Борис Олександрович висловив своє бачення змін в районі, акцентував увагу на консолідації зусиль та розвитку взаємовідносин із жителями, бізнесовими структурами, трудовими колективами району.

Олег Кузьмінчук, підводячи підсумки засідання зазначив, що функція робочої групи облдержадміністрації не пошук недоліків в роботі, а надання посильної допомоги та методичних рекомендацій, вивчення досвіду роботи.

Загалом члени робочої групи облдержадміністрації зазначили, що відчувається у районі робота влади, яку поважають люди та позитивні зміни у динаміці розвитку району.

В.Кучерук

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.