Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У День Захисника України у центрі міста Ізяслав просто неба відбувся перегляд «Кіборгів»

У День Захисника України у центрі міста Ізяслав просто неба відбувся  перегляд «Кіборгів»

14 жовтня, у День захисника України, на площі Героїв Майдану міста Ізяслав, у рамках культурологічного проекту «Кіно просто неба», відбувся показ легендарного фільму режисера Ахтема Сеїтаблаєва про захисників Донецького аеропорту «Кіборги». Ця кінострічка була завершальним показом проекту в цьому році.

Не зважаючи на холодну пору чимало ізяславчан взяло участь у перегляді кінострічки за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі.

Багато глядачів, а декотрими не одноразово, під час перегляду не змогли стримувати сліз. Адже це фільм про героїв, яких народила новітня історія України. Це кіно про гідність, патріотизм, про надзвичайну жертовність.

Фільм розповідає про два тижні оборони українськими героями-воїнами аеропорту від російської агресії. Усі герої картини мають реальних прототипів. Ними стали Олександр Трепак, позивний «Редут», Андрій Шараскін, позивний «Богема», Євгеній Жуков, позивний «Маршал», Кирило Недря, позивний «Доцент», Євгеній Межевікін, позивний «Адам». Їх зіграли актори В'ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясіновський, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, Костянтин Темляк, Роман Семисал.

Для того, щоб передати атмосферу Донецького аеропорту, збудували декорації, ідентичні за розмірами справжньому колишньому аеропорту імені Прокоф'єва.

По завершенню перегляду фільму глядачі вшанували пам'ять захисників України, що полягли у боях за її незалежність.

Ця кінострічка – не тільки поступ в історії українського кінематографа, а й крок в інформаційній війні.


Секторі інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.