Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У День Незалежності Хмельниччина попрощалася ще з одним захисником України

У День Незалежності Хмельниччина попрощалася ще з одним захисником України

24 серпня у Шепетівці попрощалися з Володимиром Шевчуком, який загинув 19 серпня.

Безліч людей з квітами та вінками прийшло на площу Тараса Шевченка, щоб навколішки провести в останню путь захисника Батьківщини, шепетівчанина Володимира Шевчука, — повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Шепетівської міської ради.

Володимир пішов служити до Збройних Сил України добровольцем ще у 2014 році і встиг побувати на багатьох «гарячих» ділянках фронту, таких як: Очеретяне, Водяне, Тоненьке, Піски, Опитне, Донецький аеропорт, Карлівка. На позиціях від Авдіївки до Мар'їнки. Загиблий Був навідником-оператором БМП-2 та проходив службу у складі диверсійно-розвідувальної групи, а в мирний час полюбляв займатися різьбярством іконостасів та працював будівельником.

У героя в Шепетівці залишилися дружина та двоє дітей.

На прощальному мітингу з теплими словами про воїна відзивалися його командир та багато людей які знали бійця особисто.

Ось, з якими словами до всіх присутніх звернувся міський голова Михайло Полодюк:

«Володимир Шевчук справді був патріотом, безстрашним захисником Вітчизни, щирою і добропорядною людиною. І віддав своє життя за волю і незалежність України. Сьогодні в День Незалежності України ми прощаємося зі справжнім героєм, який загинув на Сході, захищаючи рідну землю від агресора. Цей чоловік віддав життя за кожного з нас, за наше майбутнє. Світла пам'ять про нього назавжди збережеться у наших серцях.»

khmelnytsky.com.ua

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.