Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Борисівському НВК “виросло” писанкове дерево…

У Борисівському НВК “виросло” писанкове дерево…

Великдень – одне із найрадісніших свят, що символізує початок нового життя. Великдень у своїй першооснові – це свято весни, свято воскресіння землі та природи в цілому до нового життя. Традиції святкування Воскресіння Христового сягають століть, займають почесне місце у народному календарі святкувань.

Особливо готувались до цього великого свята і в Борисівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок».Відтепер передвеликодніх відвідувачів, учнів, батьків, педагогів на шкільному подвір'ї зустрічає писанкове дерево. Учні школи з метою збереження національних традицій народного мистецтва створили безліч писанок у різних творчих техніках та оздобили ними дерево. Це більш як двохсот шедеврів від учнівських колективів. Дерево розквітло великою кількістю писанок – від найменших до великих…

Писанкове дерево у Борисівському НВКстало завершенням арт-проекту «Великодній передзвін», організований та проведений спільними зусиллями педагогічного та учнівського колективів закладу.

Тиждень перед Великоднем, коли власне і тривала реалізація зазначеного арт-проекту, став для всіх тижнемдуховних роздумів та підготовки до свята Воскресіння. Класними керівниками було проведено цикл годин спілкування на тему «Послідовність і постійність у творенні добра».

Члени клубу «Оріон» виготовили друковані інформаційні матеріали у формі листівок із висловленнями Матері Терези, які було розміщено у коридорах закладу освіти. Члени клубу «Старшокласник» організували проведення з учнями 1-5 класівциклу майстер-класів із виготовлення паперових великодніх писанок. Техніку виконання кожен обирав самостійно: малюнок, аплікація, витинанка, бісер, тощо.

Для учнів старших класів було організовано перегляд документального фільму «Шлях мудрості», під час якого вони змогли духовно збагатитись, віднайти віруна щасливе та радісне майбутнє.

Завершився арт-проект «Великодній передзвін» загальношкільним народознавчим святом «Йде Великдень до нас з писанками». Під час святаурочисто було відкрито Великоднє дерево. Учні всіх класів прикрасили його власноруч виготовленими писанками. Учні та педагоги закладу закликають всіх односельчан долучитися до арт-проекту і прикрасити дерево виготовленими вдома писанками.

Писанкове дерево подарувало всім великодній настрій та добру енергетику найвеличнішого християнського свята.


За матеріалами Борисівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

138
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.