Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Білівському НВК відкрито повноцінний дитячий садок

У Білівському НВК відкрито повноцінний дитячий садок

У селі Білеве Ізяславського району у Білівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок» 20 січня відбулося урочисте відкриття повноцінного дитячого садка. До цього на базі загальноосвітнього закладу функціонувала лише група для старших дошкільників із короткотривалим перебуванням. Її відвідувало трохи більше десяти дітей. За ініціативи громадської активістки Валентини Пилипчук підтриманою громадою села, керівництвом Білівської сільської ради, дирекцією навчального закладу, відділом освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації та керівництвом району було вирішено створити на базі існуючого навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дитячий садок»повноцінний дошкільний заклад у переобладнаній частині шкільного приміщення. У результаті реалізаціїспільного проекту із створенняумов для виховання дошкільників було капітально відремонтовані приміщення, де розмістились: ігрова кімната та спальне приміщення для 25 дошкільників, туалети, пральня та інше.

Привітати із відкриттям повноцінного дошкільного закладу громаду села Білевеприбули голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Кирилюк, Білівський сільський голова Микола Чорний, колишній Білівський сільський голова (до 2015 року) Іван Дідик та інші.

Вітаючи присутніх жителів Білевого, голова Ізяславської райдержадміністрації Борис Яцков зазначив, що створення повноцінного дитсадка стало яскравим прикладомвирішення громадою існуючих проблем. «Відсьогодні молоді матусі можуть зітхнути з полегшенням і віддати дітей в надійні руки вихователів дитсадка», — наголосив Борис Олександрович. Він також відмітив, що переобладнане в сучасний виховний комплекс, у якому є абсолютно все необхідне для якісного виховання та освіти. Відтепер кількість дітей, охоплених дошкільною освітою, значно зросте, що якісно позначиться на розвитку дітей.

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель вручити за внесок у розвиток дошкільної освіти та надану допомогу в реалізації проекту із створення повноцінного дитячого садка в селі Білеве грамоти райдержадміністрації та ради: громадському активісту, вчителю Білівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок» Валентині Пилипчук, колишньому БілівськомуголовіІвану Дідику, Білівському голові Миколі Чорному, заступнику керівника ТОВ Компанія «Укрелітагро» Леоніду Лісковому.

Вітаючи присутніх із святом, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Кирилюк наголосила: «Ми сьогодні присутні на конкретному втіленні такого проекту в життя. Бажання громади здійснено. І це зробили ви, шановні жителі. Влада тільки підставила плече і надала таку можливість, щоб ви розподіляли кошти, зароблені сільрадою».Також Наталія Леонідівна вручила грамоти відділу освіти молоді та спорту районної державної адміністрації колективу Білівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок» та ряду його працівників, які найактивніше долучили до створення дитячого садка.

Керівникам села та району за підтримку та сприяннящиро подякували батьки дошкільників. Також на святі виступили Білівський сільський голова Микола Чорний, колишній Білівський сільський голова (до 2015 року) Іван Дідик, при якому було розпочато комплекс робіт.

У ході свята перед присутніми виступили творчі колективи учнів школи та дошкільники.

Із визначною подією у житті не лише освітнього закладу а й усієї громади привітав настоятель місцевого храму.

І ось найурочистіший момент – юні дошкільники із своєю вихователькою перерізають червону стрічку. І діти з батьками заходять до дитсадка.

У дитсадку – світлі кімнати, нові санвузли, пральня, меблі, зроблено ремонт.

І наостанок – традиційне фото на згадку – керівництво з малюками.

В.Кучерук

422
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.