Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Тижнева нарада: підсумки та результати

Тижнева нарада: підсумки та результати

04 травня, в умовах дотримання санітарних вимог, голова районної державної адміністрації Іван Федорчук провів нараду із окремими керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних структур центральних органів влади.

У ході наради було проаналізовано стан забезпечення дотримання карантинних заходів протягом тижня, що минув. Учасників зібрання поінформували: начальник Ізяславського відділу поліції Славутського відділення ГУПН в Хмельницькій області Леонід Михалко, головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій, головний лікар Ізяславського центру ПМСД Сергій Літвінчук, начальник Ізяславського управління Держпродспоживслужби Юрій Воленюк.

Директор Ізяславської районна філії Хмельницького обласного центру зайнятості Марія Літвінчук ознайомила учасників наради із змінами в законодавстві щодо надання державної допомоги під час епідемії COVID-19 малому та середньому бізнесу в питанні часткового безробіття.

Зокрема Марія Іванівна зазначила, що постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 затверджено ПОРЯДОК надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Зокрема було наголошено, що допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які: зупинили або ж скоротили діяльність через карантин; сплачували ЄВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників.

Для отримання допомоги роботодавець може звернутися, протягом 30 календарних днів з дня зупинення/скорочення діяльності, до центру зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ, за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та подати наступні документи: заяву на отримання допомоги у довільній формі; копію наказу із зазначенням дати початку зупинення/скорочення діяльності; відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю; довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за останні 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності, виданою ДПС.

Пакет документів, зазначила директор Ізяславської філії Хмельницького обласного центру зайнятості, можна подати одним із зручних способів: через скриньку для кореспонденції, розміщену на вході центру зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ (оригінал), поштовим відправленням (оригінал), на e-mail центру зайнятості/філії (сканкопії).

Розмір допомоги. Допомога встановлюється за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки окладу та не може перевищувати мінімальну заробітну плату, встановлену Законом на 2020 рік (4 723 грн).

Право на допомогу не мають працівники, які отримують пенсію або працюють у роботодавця за сумісництвом.

Додатково інформацію можна отримати в Ізяславській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості, телефон для довідок 4-01-47, а також ознайомитися на сайті Державного центру зайнятості https://www.dcz.gov.ua/ у рубриці «Роботодавцям», розділі «Допомога по частковому безробіттю на період карантину» за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/dopomoga-po-chastk....

Також в ході зібрання начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Раїса Ткаченко доповіла про проведену роботу із Ізяславським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в районі щодо забезпечення захисту прав дітей, які через карантин було повернуті із інтернатних закладів до місць постійного проживання.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

178
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.