Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Тиждень здоров'я

Тиждень здоров'я

Тиждень здоров'я

У нашій суспільній свідомості поширена одна дуже проста думка, безпосередньо пов'язана з питаннями здоров'я і проблемами його відсутності. «Буде здоров'я – все решта, додається», — так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне й суспільне оточення. Здоров'я — це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільшого рідко замислюються над тим, як правильно й розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їхнє здоров'я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.

Здоров'я школярів багато в чому залежить від їхніх теоретичних знань і практичних навичок, які сприяють його збереженню. Тому минулого тижня (з 28 листопада по 02 грудня) в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука проходив Тиждень здоров'я. У ці дні проводилися цікаві та змістовні заходи, метою яких було розвивати в учнів потребу здорового способу життя, формувати культуру здоров'я.

Так, у навчальному закладі було організовано радіопередачу під назвою «Молодь обирає здоров´я». Також було презентовано виставку дитячих малюнків «Я обираю життя», проведено відкритий тематичний урок «Інфекційні захворювання. Туберкульоз. ВІЛ-інфекція».

А шкільна агітбригада пропагувала здоровий спосіб життя.

Крім того відбувся районний семінар вчителів основ здоров'я на тему "Інтерактивні форми та тренінгові заняття на уроках та в позаурочний час".

Отже, щоб бути здоровим, енергійним, активним, необхідно змолоду боротися за збереження й поліпшення свого здоров'я.

За матеріалами відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

99
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.