Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Тиждень права в бібліотеці

Тиждень права в бібліотеці

10 грудня — день прав людини, який у світі відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамлеєю ООН в 1948 році Загальної Декларації прав людини. Цей день є нагадуванням про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи функції, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім'я людини.

Щороку в бібліотечних закладах Ізяславщини, зокрема в Ізяславській центральній районній бібліотеці, проводиться правовий тиждень з метою підвищення ролі правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, виховання у громадян поваги до закону і прав людини.

9 грудня в читальному залі районної бібліотеки для школярів 9 класів Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім.О.П.Онищука № 5, гімназія» організовано правоосвітній урок на тему «Право на освіту в Україні». На тематичний захід була запрошена начальник Ізяславського районного управління юстиції Оксана Закревська. Під час зустрічі було висвітлено основні права відповідно до Загальної декларації прав людини Конвенції ООН про права дитини. Крім того гостя розповіла дітям про доступність, безоплатність та розвиток повної загальної середньої освіти, тощо.

Також до Тижня права в бібліотеці було оформлено юридичні полиці «Права підлітків у статтях законів» та «Життя єдине, не згуби його», де відвідувачі мали змогу ознайомитися із літературою на правову тематику із фонду бібліотеки.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

146
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.