Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Тиждень безпеки життєдіяльності у першому дитячому садочку

Тиждень безпеки життєдіяльності у першому дитячому садочку

Тиждень безпеки життєдіяльності у першому дитячому садочку

Сучасне суспільство вимагає від нас дотримання певних норм та правил поведінки. Особливо важливим є для кожного з нас дотримання тих правил, які забезпечують кожному збереження життя та здоров'я. Наприклад, правила дорожнього руху, правила безпечної поведінки на вулицях та дорогах.

Найчастіше винуватцями та жертвами дорожньо-транспортних пригод стають діти. Вони можуть гратись біля доріг з активним автомобільним рухом, перебігати дорогу у недозволених для руху пішоходів місцях, можуть неправильно входити чи виходити з транспортних засобів. Але це – діти, до яких потрібен особливий підхід, правильне подання інформації у доступному для маленьких дітей вигляді. Ось чому педагогічний колектив Ізяславського ясла-садка № 1 під керівництвом директора Шаповал А.Д. проводить навчально-виховну роботу з дошкільниками, вважаючи, що з самого раннього віку необхідно вчити дітей безпечній поведінці на вулицях, дорогах, у транспорті та правилам дорожнього руху. У цьому повинні брати участь і батьки, і дошкільна установа, а надалі, звичайно ж, школа та інші освітні установи. Відомо, що звички, закріплені в дитинстві, залишаються на все життя. Дотримання правил безпечного життя має стати усвідомленою необхідністю.

Саме з метою прищеплення навичок безпечної поведінки та сумлінного ставлення до збереження свого здоров'я, життя та життя оточуючих, активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед учасників навчально-виховного процесу, у рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у Ізяславському ясла-садку № 1 вихователь методист Папель Л. І. та практичний психолог Батюк Н.В. розробили тренінгові заняття для дошкільників та підготували зустріч вихованців ясла-садка № 1 з працівниками Ізяславського сектора реагування патрульної поліції. Вихователі старшої та середньої груп Чернецька Н.М. та Сабадишина Р.Р. у цікавій та доступній формі провели вікторини з питань безпеки життєдіяльності.

Майор поліції Ізяславського ВП Славутського ВПГУНП в Хмельницькій області Стаднічук О.В., старший лейтенант поліції Яковишин Ю.О. та старший сержант поліції Іванов О.С. особистою роботою з дітьми зробили зустріч цікавою та сповненою незабутніх вражень. Працівники сектору реагування патрульної поліції Яковишин Ю.О. та Іванов О.С. розповіли дітям про свою роботу, потім разом з вихователями Сабадишиною Р. Р. та Чернецькою Н. М. у веселій формі перевірили знання дітей з питань правил безпечної поведінки на вулиці та дорогах. А найсміливіші малюки навіть могли справдити свою заповітну мрію: роздивитись ближче гарну та блискучу патрульну машину. Такі зустрічі та живе спілкування з дорослими представниками поліції надає не тільки незабутні враження, але й виховує у дітей відповідальне ставлення до життя та здоров'я.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.