Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Ти відлетів із журавлями В безмежну вись, у сину даль…»

«Ти відлетів із журавлями  В безмежну вись, у сину даль…»

Минуло 40 днів з часу, коли перестало битися серце високо талановитого поета, прозаїка, музиканта та композитора, публіциста й громадського діяча Василя Івановича Кравчука.

Щоб вшанувати пам'ять рідної людини, друга, колеги, митця, зібралися 5 січня в приміщенні центральної районної бібліотеки його рідні, друзі, колеги, шанувальники його таланту.

Присутні на заході ще раз пройшли життєвими та творчими стежками почесного громадянина міста Ізяслав, почесного мешканця Ізяславського району, заслуженого працівника культури України, члена Національної Спілки письменників України, поета, байкаря, письменника, композитора Василя Івановича Кравчука.

Він пройшов шлях митця, який будував славетну державу та нове справедливе суспільство, шлях митця, який оспівував глибину та міць людської душі, та і просто Особистості з великої літери.Василь Кравчук у своїх творах намагавсяпередати любов до своєї Батьківщини, навчити свого читача шанувати її. Він був Людиною, яка вчила інших любити. Любити Природу, Світ, Добро, Справедливість, Праведність. Людиною, яка все своє життя залишалася Людиною та робила людей вищими, кращими, духовнішими.

Про пройдену ним життєву дорогу, яка була рясно позначена багатьма помітними і знаковими віхами, розповіла його молодша сестра Надія Іванівна Ковальчук. Вона поділилася спогадами про брата, про становлення його творчої особистості. Також Надія Іванівна прочитала декілька поетичних творівВасиля Івановича.

Василь Кравчук був людиною з широкими уподобаннями і по-справжньому закоханий у життя чоловік. Про це розповіли присутні навечорі його друзі: художник, скульптор, поет, почесний громадянин міста Ізяслав, почесний мешканець Ізяславського району Микола Іванович Ткачук, ветеран педагогічної праці Олександра Михайлівна Свердлюк, колишній начальник відділу культури районної державної адміністрації Леонід Миколайович Білоус.У своїх виступах вони неодноразово зазначали, що творчість Василя Кравчука вирізнялась даром, притаманним справжньому творцю: вміння побачити звичне явище в несподіваному ракурсі. Кожне його слово, кожна його нота — виважені, часто несуть у собі несподіваний зміст.

Також на заході звучали твори В.Кравчукау виконанніучнів закладів освіти міста та бібліотечних працівників району.

Учасників меморіального заходуіз виставкою книг Василя Кравчука, його меморіальною світлицею ознайомив директор районної бібліотеки, голова районного осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Богдан Дмитрук.


За матеріалами Ізяславської центральної районної бібліотеки

202
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.