Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ТВОРЧІСТЬ НА БІС!

ТВОРЧІСТЬ НА БІС!

ТВОРЧІСТЬ НА БІС!

Завершується 2015/2016 навчальний рік, а точнішевін добігає кінця для вихованців Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» справжнійтрудовий рік, бо творчість – цене тільки свято, а насампереднелегка постійна праця. І перш ніж вихованці будинку творчості подарують педагогам, батькам та рідним свій перший творчий подарунок, пройдуть дні, місяці наполегливої праці.

Саме таким творчим подарунком для всіх став звітний концертвихованців Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» «ТВОРЧІСТЬ НА БІС!», якийнещодавно відбувся у закладі.

Найкращі пісні, танці, декламація були представленідля гостей закладу. Особливим моментом святкового дійства стало врученняпосвідчень про позашкільну освіту випускникам будинку творчості2016 року. Їх вручила директор закладу Світлана Кушнірук. Також Світлана Володимирівнавручила окремим вихованцям грамоти, дипломи та подякиза участь і перемоги у районних, обласних, всеукраїнських творчих конкурсах та фестивалях. «Бажаю вихованцям та педагогам будинку творчості, щоб кожен прийдешній день для вас був радісним і щасливим. Вдалих стартів, щасливих починань та нових творчих здобутків. Щоб нашадружня творча родина збагачувалась новими талановитими зірками та зірочками», — наголосила у своєму вітанні С.Кушнірук.

У фойєбудинку творчості булорозгорнутовиставку кращих робітобразотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва виготовленихвихованцями гуртків закладу.

За матеріалами Ізяславського районного будинку

творчості дітей та юнацтва «Веселка»

20
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.