Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Тут народжується ліс!

Тут народжується ліс!

Людина — частина природи. Її існування можливе за умови гармонійних стосунків з навколишнім середовищем.

Гарного осіннього дня до ДП «Славутське лісове господарство» завітали цікаві та допитливі гості – вихованці шкільного лісництва «Юні лісівники» Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей» ім. О. Кушнірука, що кординується Національним природним парком «Мале Полісся».

Екскурсія розпочалась із відвідання кімнати «лісового музею», де працівникиДП «Славутське лісове господарство» змістовно розповіли дітям про веденням лісового господарства в минулому і сьогоденні, ознайомили із найпоширенішими представниками місцевої флори та фауни, особливостями їх існування.

По закінченню ознайомчого етапу екскурсія перейшла до головного – до знайомства із тим з чого, власне, починається ліс.

Спершу учні відвідали теплиці для вегетативного розмноження. Тут вони побачили, як у простої зрізаної гілочки утворюються корені та вона стає самостійним живим організмом.

На майданчиках для вирощування декоративного садивного матеріалу із закритою кореневою системою від директора НПП «Мале Полісся» Сасюка А.В. школярі змогли дізнатись про увесь процес вирощування саджанця.

Далі екскурсанти ознайомились з процесом вирощування сіянців основних лісоутворюючих порід з закритою кореневою системою. Учні на власні очі побачили лінію для точного висіву насіння у касети Beta 65 фірми Urbinati (Італія). Також відвідали майданчик із системами штучного поливу та притінення на котрому вирощують майбутній посадковий матеріал.

Ну а по закінченню цікавої зустрічі «Юні лісівники» весело та з ентузіазмом допомогли працівниками лісгоспу збираючи насіння бука лісового.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний керівництву та працівникам державного підприємства «Славутське лісове господарство» за можливість проведення такої цікавої й пізнавальної екскурсії.

115
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.