Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Турнір пам'яті Олега Онищука

Турнір пам'яті Олега Онищука

Турнір пам'яті Олега Онищука

Вже більше двадцяти років на початку листопада на базі Ізяславської ДЮСШ проводяться міжобласні змагання з футболу пам'яті Героя Радянського Союзу Олега Онищука, який віддав своє життя, виконуючи бойове завдання в Афганістані. І саме задля збереження нетлінної пам'яті про воїна, виховання молоді на прикладах патріотизму проводиться подібний турнір, який організовують представники районної ветеранської організації воїнів-афганців спільно із тренером ДЮСШ Миколою Бойчуком.

Цьогорічні змагання проходили впродовж трьох діб, і у них взяли участь юні футболісти двох вікових груп: 2000-2001 р.н. та 2008-2009 р.н. В перший ігровий день, 2 листопада, змагалися старші спортсмени, які представляли шість команд: Ізяславської ДЮСШ, Плужненського агроліцею, збірну Ізяславського району, м.Славута, смт.Ямпіль та смт.Оженіно. Впродовж цілого дня тривали запеклі футбольні поєдинки. Спершу команди були розподілені на дві групи, і за результатами групових змагань були визначені фіналісти зустрічі. Здобувши другі місця у своїх групах, за третє місце у поєдинку зійшлись команди Плужненського агроліцею та смт.Оженіно. Продемонструвавши гарну гру та неабияку жагу до перемоги, у цій грі кращими виявились юні спортсмени з Оженіно, які заслужено завоювали третє місце у турнірі. А ось гра за перше місце була доволі цікавою, насиченою та непередбачуваною. Адже у фінальній стадії тут зіграли найсильніші команди – Ізяславської ДЮСШ та м.Славута. І одні, й інші були справжніми фаворитами цьогорічних змагань, адже у групових іграх перемагали своїх суперників з великими рахунками. Перший тайм цієї гри пройшов у досить рівній боротьбі. Жодна з команд не бажала здаватись. І, як результат, нічийний результат 1:1 після першої частини зустрічі. У другому ж таймі, проявивши справжній, вже можна сказати чоловічий характер, ізяславчани забили два м'ячі та здобули досить омріяну перемогу – 3:1.

Нагороджували призерів та переможця першого дня змагань заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, начальник сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук і голова районної спілки воїнів-афганців Василь Тележинський. Вітаючи учасників змагань, Володимир Борисович подякував усім за участь та за гарну гру. У свою чергу, Василь Тележинський відзначив, що збереження пам'яті про загиблих героїв та турбота про живих – це головний обов'язок громадської організації, яку він очолює. Тому вже друге десятиліття поспіль воїни Афганістану є активними учасниками та організаторами подібних змагань в пам'ять про свого бойового товариша. І приємно, що з року в рік брати участь у турнірі виявляють бажання все більше команд.

Після коротких виступів, організатори змагань розпочали нагородження кращих футболістів та команд-призерів. Перш за все, вони вручили грамоти кращим гравцям турніру, а далі нагородили найсильніші команди. З їхніх рук спільні грамоти спілки воїнів-афганців, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районної федерації футболу, а також кубки отримали: за третє місце – команда смт.Оженіно, за друге місце – команда м.Славута. А ось перехідним кубком пам'яті Олега Онищука та грамотами за перемогу в змаганнях були нагороджені юні футболісти-вихованці Ізяславської ДЮСШ.

Не менш цікаво і напружено проходили ігри і між молодшими учасниками змагань, 2008-2009 р.н. Практично, це наймолодша вікова категорія, що бере участь в офіційних змаганнях. Спостерігати за гроюцих юних футболістів неймовірно цікаво. Вони грають із повною віддачею, щиро переживаютьза кожен не забитий гол і радіютьза вдало завершену атаку. А зазнаючи невдачі, після короткого розчарування, вони налаштовуютьсяна майбутні ігри, в яких обов'язково обіцяють перемогти.

Так було і цього разу. «Гра є грою, зате все чесно», — говорили тренери, коли їхнім вихованцям доводилося йти з поля переможеними. Відтак, задовольнитися лише третім місцем мали шанс ізяславчани та гості з Нетішина. Свідченням того, що обидві командипрагнули здобути перемогу, є підсумковий рахунок – 3:2, на користьнаших земляків. З різницею в один м'яч закінчивсяй фінальний поєдинок, у якомузійшлисядві коростенські команди, що представлялиДЮСШ та товариство «Колос». Напружена і результативна гра закінчилася з рахунком 5:4. Сильнішими виявилисявихованціКоростенськоїДЮСШ.

Після фінального свистка відбулося нагородження. Один з організаторів змагань, тренер Ізяславської ДЮСШ Микола Бойчук подякував учасникам змагань за гарну гру, за те, що підтримуютьідею проведення турніру пам'яті. Він вручивграмотита пам'ятні подарунки кращим гравцям турніру і командам-призерам, а ще запросивусіх до участів даному турнірічерез рік.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

71
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.