Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Турецька перемога армрестлера з Ізяславщини

Турецька перемога армрестлера з Ізяславщини

Українська земля завжди була багата на славних синів та дочок. Вона народжувала і продовжує народжувати талановитих спортсменів, які прагнуть возвеличити свою країну, добившись для неї найгучніших, найвизначніших перемог.

Увага спортивної громадськості всього світу нещодавно була прикута до Анталії (Туреччина), де зібрались спортсмени із багатьох куточків землі, щоб підкорити вершини спортивного Олімпу на чемпіонаті світу «40th World Armwrestling» з армреслінгу.

На цьому чемпіонаті Україну та наш славетний Ізяславський край представляв Шемчук Дмитро – колишній учень Білівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-д/с» села Білеве Ізяславського району. Перемігши титулованих суперників, він посів ІІ місце (права рука) та ІІІ місце (ліва рука) в цьому виді рукоборства.

Спортсменів у світі стає усе більше, до того ж таких, якими могла б пишатися будь-яка країна. Ми пишаємося тим, що у надскладних умовах наш Дмитро із гордістю несе прапор України у своїх міцних руках. Пишаємось земляком, на честь перемоги якого лунав Державний Гімн нашої держави. Спортсмен є зразком тієї сили духу та впевненості у перемозі, які на сьогодні дуже потрібні всій Україні.

Від щирого серця бажаємо нашому армрестлеру непереможного спортивного духу, нових досягнень і перемог на благо Ізяславщини та України!


За матеріалами джерел мережі Інтернет

129
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.