Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ціна на газ у грудні: скільки платити мешканцям Хмельниччини

Ціна на газ у грудні: скільки платити мешканцям Хмельниччини

Окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку.

Постачальники газу для населення оприлюднили грудневі ціни на газ. Отож, за оприлюдненою інформацією ТОВ «Хмельницькгаз Збут» для споживачів – клієнтів, які користуються послугами цього товариства, ціна за блакитне паливо у листопаді не змінилася і становитиме 8,87 гривні за 1 кубічний метр, як і переднього місяця.

Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ПАТ «Шепетівкагаз», ціна за спожитий газ у грудні також не зросте, порівняно з листопадом, і становитиме 8,59 гривні за метр кубічний.

Нагадаємо, у листопаді ціни на газ для населення, порівняно з жовтнем, зросли на понад 2 гривні.

Нагадаємо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з першого липня становить 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць. Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПРАТ «Шепетівкагаз», доставка природнього газу з першого липня 2020 року складає 0,684 гривні за 1 кубічний метр газу. Вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта і залежить від використаного ним обсягу газу в минулому «газовому» році. Порівняно з попереднім місяцем вона не змінилася, і, як завжди, має сплачуватися окремо.

Сайт "Є"

163
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.