Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Церемонія нагородження до Дня місцевого самоврядування

Церемонія нагородження до Дня місцевого самоврядування

Церемонія нагородження до Дня місцевого самоврядування

В Україні 7 грудня – День місцевого самоврядування, професійне свято всіх тих, хто, за покликом серця, обраний волею народу в міських, сільських, селищних, обласних радах представляє і захищає інтереси своїх виборців, жителів територіальних громад. Це свято притаманного українцям способу життя в основі якого – самоврядне суспільство.

З нагоди цієї знаменної події – Дня місцевого самоврядування в залі засідань районної ради зібрались представники органів місцевого самоврядування. У цей святковий день традицією стало нагороджувати кращих працівників органів місцевого самоврядування.

На захід завітав голова райдержадміністрації Борис Яцков. Висловлюючи вітальні слова Борис Олександрович зазначив, що на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток територій та благополуччя їх жителів. Незважаючи на труднощі, економічні, соціальні та політичні проблеми, ми маємо всі шанси для становлення, розвитку і утвердження громади району. Він побажав усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров'я, щастя і непохитної віри у щасливе, мирне майбутнє рідного краю та України.

Голова райдержадміністрації Борис Яцков спільно із головою районної ради Сергієм Шлегелєм відзначили найуспішніших почесними грамотами Хмельницької облдержадміністрації, грамотами та подяками Хмельницької обласної ради із цінними подарунками.

За багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високі організаторські здібності та з нагоди професійного свята вручено грамоти районної ради та райдержадміністрації найактивнішим самоврядцям Ізяславщини.

Окрім цього було вручено нагороди та подяки за активну громадську діяльність від окремих територіальних органів державної влади, зокремаІзяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області, Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, Ізяславського районного військового комісаріату, Ізяславського центру первинної медико-санітарної допомоги, Ізяславського районного центру соціальних служб у справах сім´ї, дітей та молоді, сектору культури райдержадміністрації.

Найкращі результати роботи показала Радошівська сільська рада.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

65
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.