Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Це потрібно не мертвим – це потрібно живим!

Це потрібно не мертвим – це потрібно живим!

Сьогодні, 23 грудня, в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Кушнірука № 2, ліцей» відбулась лінійка-реквієм на честь вшанування пам'яті колишнього випускника навчального закладу Олександра Кушнірука, який загинув у ході проведення антитерористичної операції на сході України, захищаючи її суверенітет та територіальну цілісність.

У холі школи вишикувалися схвильовані учні та учителі. Також на лінійку завітали батьки та дружина із дітьми загиблого.

Захід розпочався із звучання державного Гімну України. Перед учасниками лінійки-реквієму виступив директор Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім… Кушнірука № 2, ліцей» Роман Демчук, який зазначив, що пишається подвигом нашого земляка. Також він подякував його батькам та педагогам за гідне виховання, а підростаюче покоління закликав брати приклад з таких героїв, як Олександр Кушнірук, гарно вчитися, аби в мирному майбутньому прославляти нашу вільну Україну та рідне місто, а також ніколи не забувати героїв, які віддали своє життя за наш мир і спокій.

Після цього було оголошено хвилину мовчання, під час якої всі присутні не приховували сліз жалю за загиблим солдатом та тих, які віддали своє життя за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу.

Виступаючі школярі схвилювали присутніх тематичною літературно-музичною композицією — лунали патріотичні пісні та вірші. Під кінець дійства було запалено свічки — як данина тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам'яті.

Крім того на честь Олександра на території рідної школи було відкрито пам'ятний стенд, який завжди буде нагадувати про справжню мужність і високий патріотизм нашого героя-земляка.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

295
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.