Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Тривають роботи із реконструкції КНС в м.Ізяслав

Тривають роботи  із реконструкції КНС в м.Ізяслав

Заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації ознайомились із ходом реалізації заходів Програми охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області по об’єкту «Реконструкція КНС по вул.Горинська, 43А та каналізаційного напірного колектору в м.Ізяслав Хмельницької області».Згідно виділених коштів підрядником ТОВ «Кулев-Інвест» (м.Івано-Франківськ)в 2020 році вже освоєно 2,065 млн.грн.

Зокрема вже виконано: гідродинамічне очищення приймального відділення КНС та трубопроводів каналізації установками високого тиску; облаштовано дві камери переключень №1, №2 з залізобетонних елементів з установкою запірно-регулюючої арматури (на берегах р.Горинь); влаштовано мокрий колодязьіз залізобетонних конструкцій (на березі р.Горинь). Також здійснено монтаж трубопроводів дюкеруу футлярі через р.Горинь протяжністю 110 м.п. (діаметром 219 – 273 мм) та прокладено напірний трубопровід каналізації (друга лінія)діаметром315 мм, 25 м.п. та з’єднання його з існуючим колектором на території КНС. Окрім цього було влаштовано камери переключення із залізобетонних елементів із запірно-регулюючою арматурою на території КНС та під’єднано трубопровід випуску у приймальну камеру очисних споруд.

Відповідно до проєкту влаштовано покрівлю даху будівлі КНС, проведено монтаж підземного кабелю живлення КНС та контурів заземлення. Також здійснено металеве укріплення будівлі КНС та монтаж металевих конструкцій (навіси, драбини, перехідні містки).

На даний час підрядником проводяться підготовчі роботи, комплектація і закупка матеріалів та обладнання для влаштування: приймальної камери із затвором на території КНС; системи вентиляції, грозозахисту та зовнішнього електропостачання; обвідної лінії каналізації на території КНС;

Окрім цього запланована заміна електрообладнання у підстанціях КНС. Також будуть проведені відповідні роботи із протипожежного захисту, внутрішньо-будівельні роботи та благоустрій території.

За матеріалами сектору РДА

142
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.