Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Тривають роботи із реконструкції КНС

​Тривають роботи із реконструкції КНС

З метою забезпечення надійного водовідведення, запобігання скиду неочищених стічних вод до поверхневих водойм, поліпшення їх екологічного стану, запобігання порушення санітарно-гігієнічного стану проживання мешканців міста Ізяслав тривають ремонтні роботи КНС та каналізаційного напірного колектору, що знаходяться по вул.Горинська, 43а в м.Ізяслав.

Роботи виконує ТОВ «Кулев-Інвест» (м.Івано-Франківськ). Загальна кошторисна вартість проєкту – 13852,291 тис.грн. Роботи було розпочато ще в 2019 році. Цього року роботи ведуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Також у 2020 році з міського бюджету, в рамках співфінансування, було виділено кошти в розмірі 666,942 тис.грн. Нещодавно надійшли на ці цілі кошти з Державного фонду регіонального розвитку у розмірі 1800 тис.грн.

З метою моніторингу та контролю за виконанням заходів Програми охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області по об’єкту «Реконструкція КНС по вул.Горинська, 43А та в м.Ізяслав Хмельницької області» відвідали цей об’єкт голова райдержадміністрації Іван Федорчук, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Оксана Нізовець та директор КП «Ізяславський водоканал» Микола Поліщук.

Під час робочого візиту було встановлено, що на даний час замінено дерев’яні віконні блоки на металопластикові в приміщенні КНС, проводиться заміна внутрішньої електропроводки, зовнішні роботи по утепленню будівлі мінеральною ватою для наступного декоративного оздоблення та фарбування. Завершено роботи по перекриттю, облаштуванню даху та встановлено систему водовідведення з покрівлі.

На даний час проводяться підготовчі роботи, комплектація і закупка матеріалів та обладнання для системи вентиляції, силового електропостачання, грозозахисту, запірної арматури (електрозасувка D= 500 мм), систем пожежної безпеки, водопостачання та благоустрою території.

Іван Федорчук та Валентина Корнійчук вказали виконавцю робіт на негайному нарощенню темпів виконання робіт по зазначеному об’єкту та своєчасному освоєнню коштів виділених в поточному році для прийняття його до експлуатації.

Сектор РДА

185
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.