Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Тривають ремонтні роботи автошляхів на території Ізяславщини

​Тривають ремонтні роботи автошляхів на території Ізяславщини

Стан автомобільних доріг загального користування – одна з найбільших проблем в Україні, яка носить загальнонаціональний характер. Адже внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту ці дороги зазнають значних руйнувань дорожнього покриття і потребують проведення відповідних ремонтних робіт.

На Ізяславщині чимало нарікань викликає ділянка дороги державного значення Кам'янка-Шепетівка на відрізку Плужне-Борисів-Мокрець-Новостав. Тут були виявлені значні пошкодження, суцільне руйнування дорожнього покриву, ямковість та інше.

Філією «Ізяславський райавтодор» розпочато активні роботи по ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення в Ізяславському районі.

Протягом квітня на автошляхах Ізяславщини проведено такі роботи:

ямкові ремонтні роботи чорного та білого покриття автодоріг загального користування місцевого значення загальною площею 2200 м2 (сіл Покощівка, Ріпки, об'їзної автодороги м.Ізяслав); а також автодоріг державного значення загальною площею 349 м2(«Кам'янка-Шепетівка» на відрізку Плужне-Борисів-Мокрець-Новостав);

грейдерування доріг загального користування місцевого значення (Покощівка-Білиженці; Клубівка, Михнів, Кунів);

підсипка жорствою автодороги Білотин-Комини;

поточний ремонт містка в селі Припутні.

За квітень поточного року на виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільних доріг державного значення освоєно кошти у розмірі орієнтовно 270 тис.грн., а також доріг загального користування місцевого значення орієнтовно на суму 830 тис.грн.

Питання цільового використання коштів та виконання робіт перебуває на контролі у голови райдержадміністрації Івана Федорчука.

Сектор містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації

за матеріалами філії «Ізяславський райавтодор»

149
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.