Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Тривають профілактичні заходи із запобігання поширенню COVID-19

​Тривають профілактичні заходи із запобігання поширенню COVID-19

З метою забезпечення дотриманням санітарного стану та відповідно карантинних вимог законодавства в КП «Житлосервіс» Ізяславської міської ради проводиться поточна дезінфекція під'їздів багатоквартирних житлових будинків, території, яка безпосередньо прилягає до них, місць збирання (контейнерів) побутового сміття та транспорту, що здійснює збір та перевезення сміття.

Для працівників, які залучені до виконання означеного обсягу робіт, придбано захисне спорядження, оприскувачі. У комунальному підприємстві планують використати для дезінфекції близько 500 літрів дезінфікуючого розчину.

Закликаємо не бути легковажними та по можливості максимально обмежитись у пересуванні, дотримуватись безпечної дистанції.

Закликаємо бути свідомими та для запобігання поширення нового коронавірусу утримуватись від відвідування громадських місць.

Під час карантину необхідно особливо пильно стежити за власним здоров'ям та за появи перших симптомів респіраторних захворювань одразу звертатися по телефону до лікаря.

Якщо ви повернулися із країни, де було виявлено COVID-19, забезпечте самоізоляцію на час інкубаційного періоду (протягом 14 днів) і повідомте по телефону свого лікаря або районний штаб (4-20-61).

За матеріалами штабу ліквідації наслідків надзвичайної

ситуації Ізяславського району та Ізяславської міської ради

99
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.