Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Три цікавих свята сьогодні, про які вам точно варто знати

Три цікавих свята сьогодні, про які вам точно варто знати

Сьогодні ми відзначаємо аж цілих три незвичайних свята. Це – Міжнародний день танцю, Всесвітній день бажань та Всеукраїнський день футболу.

Чимало людей є частинкою першого та останнього. А щодо дня бажань – то усі ми маємо заповітні мрії, то ж бажайте сміливо! І, за можливості, виконуємо бажання інших.

Перше свято, присвячене всім стилям танцю, почали відзначати з 1982 року за ініціативою Міжнародної ради танцю ЮНЕСКО. Воно приурочене до дня народження французького балетмейстера Жана-Жоржа Новерра, реформатора і теоретика хореографічного мистецтва, який увійшов в історію як «батько сучасного балету».

Мета Всесвітнього дня бажань — привернути увагу громадськості до долі дітей, які страждають серйозними або невиліковними захворюваннями. Вперше це свято відзначали в 1977 році в США. Приурочене воно було до пам'яті хлопчика Крістофера Грейчуса, який помер від лейкемії. У цей день по всьому світу проходять благодійні акції, аукціони, спортивні змагання. Гроші, зібрані на перерахованих заходах, волонтери використовують для здійснення бажань дітей у віці від 2,5 до 18 років.

Ну і звісно, 29 квітня відзначається Всеукраїнський день футболу. Адже 29 квітня 1992 року свій дебютний матч зіграла національна збірна України. Тому це свято нагадує історичне минуле і той шлях, який пройшов футбол України за чверть століття.

То ж вітаємо усіх танцюристів та футболістів з їхнім святом! Ви – майбутнє нашої нації. То ж нехай ваші таланти розкриваються ще більше з кожним днем, а можливостей на вашому шляху буде незліченна кількість!

262
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.