Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Три райони Хмельниччини на карантині

Три райони Хмельниччини на карантині

Три райони Хмельниччини на карантині

Убезпечуються від «африканки» на територіях Деражнянського, Віньковецького та Новоушицького районів

Аби не допустити потрапляння африканської чуми свиней від сусідів, оголосили карантин в трьох районах Хмельниччини, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "День за днем".

Наприкінці липня в с. Мигалівці, Барського району Вінницької області встановлено захворювання свиней на АЧС. В неблагополучному пункті, що межує із Деражнянським, Віньковецьким та Новоушицьким районами Хмельницької області проводяться заходи щодо недопущення потрапляння захворювання в господарства та ферми регіону.

Власники тварин мають дотримуватися «закритого» режиму роботи свиноферм; забороняються будь-які переміщення поголів'я, продаж, купівля, транспортування, забій тварин без погодження з державною службою ветеринарної медицини; повинні обмежити зв'язки з неблагополучними територіями.

Жителів же просять не купувати свинину на стихійних ринках, або в місцях несанкціонованої торгівлі. Купувати м'ясо слід лише на ринках та в спеціалізованих магазинах, де воно пройшло ветеринарно-санітарну експертизу та засвідчується відповідним документом.

Нагадаємо, протичумні пости розгорнули на кордоні з Вінничиною через спалах «африканки».

Джерело: Depo.Хмельницький

145
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.