Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Третя річниця молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА»

Третя річниця молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА»

За ініціативи поліції у березні 2016 року був створений Хмельницький молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА», який на сьогодні нараховує 9 установ-партнерів, серед яких бібліотеки, навчальні заклади та інші організації, а також близько трьох з половиною сотень активних учасників практично в усіх районах області.

Урочисті заходи та святковий концерт з нагоди третьої річниці з дня створення молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА» пройшли 13 березня у великому залі Хмельницької обласної філармонії.

На свято завітали представники руху з усіх районів області. Кожна команда презентувала себе на сцені. Серед учасників святкового дійства були представники Ізяславщини – команда «Молодь он-лайн» ІзяславськогоНВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім.О.Кушнірука. Були тут пісні, танці, театральні постановки. Та окрім розваг кожен номер ніс певне морально-просвітницьке навантаження. Діти говорили про любов до рідної держави, дотримання законності та порядку, про відповідальність, яка починається з кожного з нас.

Найактивніші рухівці були відзначені керівництвом ГУНП в Хмельницькій області.

«Кожен із вас є нашою надійною опорою та підтримкою, — звертаючись до учасників святкового зібрання, — наголосив Валентин Білянський, заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області, — Ви допомагаєте нам проводити різноманітні профілактичні заходи, навчаєте своїх однолітків правосвідомій поведінці. Дякуємо вам за це!».

Окрім концерту, поліцейські ознайомили хомівців зі своєю діяльністю, продемонстрували сучасне озброєння, спецзасоби та автомобілі, показали роботу вибухотехніків та кінологів.

Завершилось свято солодкими подарунками та феєрверком. Та на цьому «ХОМА» не зупиняється. Рух продовжує «нарощувати м'язи» і крокує у найвіддаленіші куточки нашої області, бо ж активні і творчі діти є всюди. І вони чекають на підтримку.


За матеріалами Ізяславського НВК

«ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука

116
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.