Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Традиційний турнір пам'яті захисника

Традиційний турнір пам'яті захисника

Традиційний турнір пам'яті захисника

6 січня нашому земляку, урод­женцю с.Щурівці, молодому оф­іцерові Олегу Довгому могло б ви­повнитись 25… Але майже три роки тому, 31 січня 2015 року, його життя обірвала ворожа куля по­близу смт.Чорнухине (Луганська область), в результаті обстрілу військового опорного пункту. Олег був зразковим військовим, чуй­ним та турботливим сином, вірним і надійним товаришем.

На знак вічної пам'яті про то­вариша та гарну людину, вже третій рік поспіль проводиться турнір пам'яті Олега Довгого з фут залу — того виду спорту, який любив і яким захоплювався сам Олег. Цьогоріч турнір було проведемо саме у день народження Олега.

З самого ранку у спортивній залі Ізяславської ДЮСШ зібрали­ся футболісти, його товариші та знайомі, а також батьки, аби вкот­ре згадати про Олега та вшану­вати його пам'ять. У спортивних змаганнях брали участь 4 коман­ди: «Камчатка» с.Теліжинці, «Агро-Інвест» с.Ліщани, «Харчомаш» та «Вікторія» м.Ізяслав. Після жеребкування були визна­чені пари учасників, які зустріли­ся у стикових матчах, а за кубок і почесне перше місце у фіналі змагалися їх переможці. Таким чином у першій грі «Агро-Інвест» — «Вікторія» після напруженої бо­ротьби перемогу святкували ліщанці. Не менш захопливою була друга гра, адже у поєдинку зійшлися дві досить потужні ко­манди — «Камчатка» та «Харчомаш». Жодна з цих команд не хотіла програвати, але сильніши­ми виявились ізяславчани, які й стали другими претендентами на першість. У грі за третє місце «Камчатка» — «Вікторія» кращу гру демонстрували товариші Олега Довгого з «Вікторії», які й вибо­роли почесне трете місце. Під час фінальної гри, у якій зійшлись команди «Харчомаш» та «Агро-Інвест» точилась рівна, справж­ня чоловіча боротьба за кубок. Лише з мінімальною перевагою ліщанцям вдалось перемогти ізяславчан та вперше завоювати подібний трофей. Адже впро­довж двох попередніх років кубок завойовували спортсмени з «Вікторії», команди, за яку свого часу грав Олег Довгий.

Після завершення ігрового дня усіх учасників, призерів та пе­реможця було нагороджено куб­ками, грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації і федерації рай­ону з футболу, а також медалями. Крім того, відзнак були удос­тоєні футболісти, яківиявились кращими в номінаціях «Кращий нападник», «Кращий захисник» та «Кращий воротар». Привітав учасників змагань та нагородив команди завідувач сектору мо­лоді та спорту відділу освіти, мо­лоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук. Він подякував футболістам за гарну гру та збереження пам'яті про товариша, воїна та земляка. А насамкінець батьки Олега Дов­гого пригостили усіх учасників солодощами та теж щиро їм по­дякували за організацію такого, вже традиційного, турніру, який буде з року в рік об'єднувати все більше молоді та зберігати світлу пам'ять про їхнього сина.

ФОТОКОЛАЖ

11.01.2018 р.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

64
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.