Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Традиційний турнір пам’яті великого спортсмена

Традиційний турнір пам’яті великого спортсмена

Вже багато років поспіль у ці дні в стінах Ізяславської ДЮСШ проводиться щорічний турнір з міні-футболу пам'яті прекрасної людини, вмілого керівника та професійного тренера, колишнього директора ДЮСШ Валерія Миколайовича Махньова. Саме змагання з футболу стали проявом великої поваги з боку колег до свого наставника і друга, на які збираються, переважно, діти з різних міст України, яких так любив Валерій Миколайович та виховав не одне покоління спортсменів.

У цьогорічних змаганнях, які проходили два дні, 11 та 12 березня, брали участь діти 2008 р.н. з Коростеня, Полонного, Хмельницького, Старокостянтинова та Ізяслава. Доволі цікаво було спостерігати з яким запалом та вогником в очах семирічні діти, які тільки розпочинають своє спортивне життя, грають у футбол. Усі вони вже мають характер, кожен по-різному реагує на зауваження наставників, але всі однаково радіють забитому м'ячу у ворота суперника. Порадіти за своїх дітей, особливо вихованців нашої ДЮСШ, прийшли й їх батьки та рідні.

Під час дводенних змагань були і розпач від поразок, і радість від перемог. На жаль, юні спортсмени з Ізяслава смак перемоги відчули лише один раз, перегравши свого супротивника. Тому наші діти за підсумками змагань посіли лише 4 місце, поступившись у грі за третє місце дітям з Коростеня. А доля чемпіонства вирішувалась у поєдинку між хмельничанами та футболістами зі Старокостянтинова. У цьому двобої кращу гру та витривалість продемонстрували юні хмельничани, які й вибороли почесний трофей. Зокрема, крім переможця, пам'ятними кубками та грамотами були нагороджені й призери цих змагань.

Шкода, що вихованці ізяславської школи футболу не потрапили до числа призерів, але у них усе ще все попереду, і, безперечно, радість від перемог теж. Цього ми їм щиро бажаємо!

В.Сложинський

izadm.gov.ua

393
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.