Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Той квітень не забудеться ніколи»

«Той квітень не забудеться ніколи»

«Той квітень не забудеться ніколи»

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Молоде покоління не має права забувати цю страшну трагедію. Ми повинні знову і знову усвідомлювати всю відповідальність за свої дії перед нащадками. Саме тому, Клубівська сільська бібліотека спільно з Клубівською ЗОШ І-ІІІ ст. підготували та провела наступні заходи.

У Клубівська сільськійбібліотеці відбуласяінформаційна година «Вічні дзвони подвигу і скорботи». БібліотекарЛ.В.Петрук розповіла про те, коли з'явилося місто Прип'ять, як було збудовано АЕС та як ліквідовували аварію. Для кращого сприйняття користувачам був продемонстрований відеофільм «Пам'ять про Чорнобиль» — про місто Прип'ять, яке з колиш­нього взірцевого радянського міста енергетиків перетворилось у місто-примару—величезний музей людської трагедії...., та підготовлено книжкову виставку«Той квітень не забудеться ніколи».

Година-реквієм «Ми пам'ятаємо, ми не допустимо, ми захистимо» пройшла в Клубівській ЗОШ І-ІІІ ст.Про Чорнобильську трагедію та її наслідки до сьогодення розповіли ведучі заходуЮ.Самчук, А. Борщевська.У ході заходу діти дізналисяпро історичний перебіг квітневих подій 1986 року, про жахливі наслідки аварії на ЧАЕС для всього людства та про неоціненний подвиг перших героїв-ліквідаторів катастрофи. Наприкінці заходу учні дали відповіді на питання екологічної тематики, їхні відповіді показали, щоучні небайдужідо екологічних проблем нашої землі і добре знають про причини та наслідки найбільшої в світі техногенної катастрофи. БібліотекаріМ.ШаркотаЛ.Петрукознайомили учнів з книжковою виставкою «Чорнобиль: подвиг і трагедія».

Минув 31 рік, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився, далеко від покривдженої землі.

44
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.