Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​«Тому, хто не збагнув науку добра, всяка інша наука приносить лише шкоду» (Мішель Монтень)

​«Тому, хто не збагнув науку добра, всяка інша наука приносить лише шкоду» (Мішель Монтень)

Навчання дітей у Ізяславській дитячій школі мистецтв не тільки розвиває їх із багатьох спеціальностей, а й виховує їх бути порядними, добрими, небайдужими до чужих проблем.

Вихованці спільно із педагогами долучаються до ініціатив різноманітних благодійних організацій та ініціюють такі заходи самостійно.

Так, 28 лютого зразкові колективи «Барвограй», «Плеяда», «Оксамит» хореографічного відділу Ізяславської дитячої школи мистецтв організували благодійний концерт. Під час його проведення було організовано збір коштів на лікування Анастасії Гайдамаки.

На заклик дітей відгукнулось чимало жителів Ізяславщини. Концертна зала Ізяславського районного будинку культури була переповнена вщент, у залі не було жодного вільного місця.

Свої творчі здобутки заради благодійності продемонстрували як вихованці старших класів хореографічного відділення, так і учні молодших класів. Кожен виступ дітей був яскравим, щирим, неповторним.

На концерті було зібрано 33 351 грн., які були передані родині Анастасії Гайдамаки.

Ось як в соціальній мережі Фейсбук відреагувала на захід мама дівчинки: «Друзі!!! Сльози ллються річкою, але не від горя, а від вдячності. Хочу подякувати усім і кожному, хто брав участь та був присутній на благодійному концерті, організаторам концерту та всім його учасникам … за те, що підтримали нас, що не даєте опускати руки, за можливість нашій донечці бути здоровою, за те, що ви створили диво, для нас це дуже важливо. Хай біда ніколи не стане у вас на порозі! Хай всі будуть здорові. Хай діти радують вас, а життя хай буде наповнене щасливими днями. Низький уклін вам усім!».

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового

розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

117
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.