Стоматологія
Друк на футболках і чашках

То яке ж воно «Кохання в маленькому місті»?

То яке ж воно «Кохання в маленькому місті»?

Саме за такою темою 12 лютого пройшло в приміщенні районного будинку культури змагання команд КВК закладів освіти району. У ньому взяли участь команди: «Сільські шумахери» з Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Стомлені навчанням» з Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» та «Молодь on-line» з Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука.

Сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, як організатором змагань, було запропоновано командам проявитикмітливість, ерудиціюта творчість у трьох конкурсних випробуваннях.

Своє бачення «Кохання в маленькому місті» команди продемонстрували у «Візитці», «Музичному біатлоні» та музичному конкурсі.

У візитці команди-учасниці гри продемонстрували гумористично-естрадне дійство, яке включало в себе демонстраціюлогічно пов'язаних між собою жартів та мініатюр. Метою презентації своєї команди було розповісти про навчальний заклад, назву команди та особливості характерів її членів, відношення до журі та суперників і т.д.

У музичномубіатлоні «Вустами молоді говорить істина» учасники команд «стріляють» жартами, а журі після кожного кола знімає з дистанції менш вподобану команду.Команди обирали фрагменти з пісень і замінили оригінальну озвучку на авторську.

Умузичному конкурсі було обіграно тему «Кохання не має ні віку, ні меж» — конкурс, в якому увага приділяється музичним номерам — пісням, танцям та інше.

Боротьба була дуже гарячою, фінал непередбачуваний, бо після кожного туру нова команда виходила переможцем. Глядачі, а їх було чимало, отримало величезне задоволення від гри команд.

За результатами гри переможцем вийшла команда «Молодь on-line» з Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука, друге місце посіла команда «Стомлені навчанням» з Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія», а треті були «Сільські шумахери» з Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

379
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.