Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Тарифи на комунальні послуги для населення не зміняться - уряд

Тарифи на комунальні послуги для населення не зміняться - уряд

Схвалили законопроєкт, який, серед іншого, передбачає запровадження мораторію на підвищення цін на природний газ і тарифів на теплову енергію та супутні послуги.

Минулого тижня деякі засоби масової інформації поширили інформацію про те, що вартість опалення в Україні підвищиться втричі. Натомість в уряді запевняють, що цього не станеться.

Як зазначають урядовці, товариство «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» на виконання умов трирічних договорів з підприємствами теплокомуненерго дійсно встановило нові ціни на природний газ. Запланований з 1 червня 2022 року перегляд цін був однією з умов договору, який підприємства теплокомуненерго добровільно уклали минулого року з Нафтогазом. А умови трирічних контрактів погоджувалися урядом. Проте, кажуть в уряді, на платіжках українців це не відіб’ється.

Новий законопроєкт передбачає, що частина міжнародної фінансової допомоги для України буде використана для стримування тарифів. Цими коштами компенсують різницю між економічно обґрунтованими і поточними тарифами, зокрема для підприємств теплокомуненерго. Цей механізм також дасть можливість цим підприємствам розраховуватися за новими цінами на газ з Нафтогазом та погасити прострочену заборгованість.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» утримує ціну на газ у межах річного тарифного плану «Фіксований». Таке рішення було ухвалене через воєнний стан. Ціна на газ становить 7,96 грн/куб. м, без вартості розподілу (постачання).

Сайт "Є"

30
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.