Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Тарифи на електроенергію не зростуть: уряд подовжив дію нинішніх до листопада

Тарифи на електроенергію не зростуть: уряд подовжив дію нинішніх до листопада

Населення продовжуватиме платити за тарифами, які мали б завершитися 30 квітня цього року.

Днями урядовці подовжили дію нинішніх тарифів на електроенергію ще на пів року — до 31 жовтня. Таким чином вартість одного кіловату для більшості побутових споживачів надалі становитиме 1 гривню 44 копійки.

Згідно з урядовою постановою, наразі існує два тарифи на електроенергію для населення. Для побутових споживачів, які використовують впродовж місяця до 250 кіловат-годин включно, вартість одного кіловата становить 1 гривню 44 копійки. Якщо перевищити цей ліміт, тоді кіловат коштуватиме 1 гривню 68 копійок.

Планувалося, що такі тарифи будуть чинними до 30 квітня цього року. Однак уряд подовжив їх дію до 31 жовтня.

В одному з останніх відеозвернень Володимир Зеленський розповів, що як мінімум наступні пів року 1 гривню 44 копійки за кіловат платитиме орієнтовно 80 відсотків населення. Також він оцінив останній опалювальний сезон як успішний.

«Попри всі «вангування» тарифи не зросли. Віялових відключень не було. Постачання не зривалося навіть у воєнний час. Розпочали також підготовку вже до наступного опалювального сезону. Обговорили закупівлю газу, обговорили закупівлю вугілля», — заявив Володимир Зеленський.

51
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.