Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Тариф на доставку газу переглянули: чи торкнуться зміни мешканців Хмельниччини

Тариф на доставку газу переглянули: чи торкнуться зміни мешканців Хмельниччини

Ціна розподілу газу зміниться для 14-ти облгазів.

19 січня, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на своєму засіданні встановила граничний тариф на розподіл газу на рівні 1,79 гривні за кубометр на місяць (без ПДВ). Відтак, під час засідання схвалили проект зміни тарифів на розподіл газу тих облгазів, у яких вони були вищими за граничний.

Варто зазначити, що граничний тариф на розподіл газу на рівні 1,79 гривні вказаний без податку на додану вартість, тому, щоб порахувати кінцеву ціну для споживача, варто додати ще 20 відсотків ПДВ. У підсумку вона становитиме не більше 2,15 гривні за кубометр на місяць.

Отож, під час засідання внесли зміни до двох постанов, якими у грудні були встановлені тарифи на послуги розподілу природного газу. Зокрема, схвалили проект нових тарифів для 14 облгазів: «Гадячгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз», «Коростишівгаз», «Лубнигаз», «Мелітопольгаз», «Миколаївгаз», «Полтавагаз», «Тернопільгаз», «Тисменицягаз», «Уманьгаз», «Харківгаз», «Чернівцігаз» та «Газовик».

Утім, серед цього переліку немає компаній, які надають послуги з розподілу газу для споживачів на Хмельниччині. Цю інформацію підтвердили і в АТ «Хмельницькгаз». Усе тому, що встановлені раніше тарифи для них — нижчі зазначених граничних. Тож на засіданні НКРЕКП їх і не переглядали. Так, тариф з розподілу газу для споживачів, яким послуги розподілу природного газу надаються АТ «Хмельницькгаз», встановлено у розмірі 1,66 гривні за 1 кубометр на місяць (без урахування ПДВ), а вартість транспортування газу для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПрАТ «Шепетівкагаз», встановлено у розмірі 1,09 гривні за 1 кубічний метр на місяць (без урахування ПДВ).

Отож, разом з ПДВ кінцева вартість доставки одного кубічного метра газу для споживачів «Хмельницькгазу» з 1 січня становить 1,99 гривні. А кінцева вартість доставки одного кубічного метра газу для споживачів «Шепетівкагазу» становить 1,30 гривні.

Також нагадаємо, учора 18 січня, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні прийняв рішення, яким встановив граничну ціну на газ для населення на рівні 6 гривень 99 копійок за кубометр блакитного палива з 1 лютого. Така ціна може діяти до кінця опалювального сезону або ж до завершення карантину.

Сайт "Є"

133
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.