Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Т.в.о.першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний провів особистий прийом громадян

Т.в.о.першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний провів особистий прийом громадян

Т.в.о.першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний провів особистий прийом громадян на Ізяславщині

25 травня до Ізяславської райдержадміністрації завітав т.в.о.першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний з метою проведення особистого виїзного прийому громадян в Ізяславському районі відповідно до графіку виїзного прийому громадян у містах і районах області керівництвом Хмельницької обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2016 року.

За допомогою до посадовця звернулися мешканці Ізяславщини, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей.

Проте найактуальнішим питанням сьогодення, що турбують жителів району, залишається питання ремонту доріг державного значення. Активну участь в обговоренні порушеного жителями питання взяв голова райдержадміністрації Борис Яцков, якими спільно обговорено можливі шляхи вирішення болючого питання.

Крім того під час виїзного прийому порушувались питання стосовно передачі приміщення недобудованого палатного корпусу центральної районної лікарні для перепрофілювання під житло для молодих спеціалістів, виготовлення документації на заліснені землі, тощо.

Олег Вікторович вислухав кожного заявника, а також надав кваліфіковані, вичерпні відповіді та аргументовані роз'яснення на звернення громадян згідно чинного законодавства, а вирішення окремих питань дав доручення відповідним службам, до компетенції яких належить розгляд піднятих питань.

По завершенню прийому громадян посадовець обговорив ряд важливих питань соціально-економічного розвитку Ізяславщини із очільником райдержадміністрації. Зокрема, мова йшла про розвиток інфраструктури громади, функціонування освітніх, медичних та культурних закладів тощо.

Також О.Гуменний відвідав ряд господарських об'єктів району.

За матеріалами загального відділу

апарату райдержадміністрації

130
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.