Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Система БПД призупиняє прийом громадян і надає правову допомогу дистанційно

​Система БПД призупиняє прийом громадян і надає правову допомогу дистанційно

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20 березня №128-аг «Про організацію роботи з громадянами на період карантину».

Тимчасова зміна режиму функціонування системи БПД пов'язана із загостренням ситуації щодо поширення коронавірусної інфекції. Для запобігання поширенню COVID-19 в Україні до 3 квітня введено карантин з низкою обмежень.

«Система безоплатної правової допомоги переходить на дистанційну роботу. Ми це робимо задля безпеки здоров'я та життя нашихклієнтів іпрацівників. Дуже просимо людей залишатися вдома. Правову допомогувід держави кожна людина може отримати дистанційно. Для цього система БПД використовує усі доступні намспособи — офіційнівебсайтта сторінки у соцмережах, електронну пошту та телефонний зв'язок», — зазначив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Відповідно до наказу, з 23 березня на час дії карантину призупинено особистий прийом громадян посадовими особами і працівниками Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних та місцевих центрів з надання БВПД. Призупинено також надання адресної безоплатної первинної та вторинної правової допомоги працівниками місцевих центрів.

Безоплатна первинна та вторинна правова допомога надаватиметься із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій та з використанням скриньок для кореспонденції.

Надати необхідні документи можна через спеціально обладнані скриньки для кореспонденції або електронні засоби зв'язку (адреси та електронні пошти місцевих центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД www.legalaid.gov.ua/ ).

Щоб отримати юридичну консультацію або роз'яснення з правових питань:

— зателефонуйте на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103

— телефон відділу «Ізяславське бюро правової допомоги» (03852) 2-61-70

— поставте запитання у месенджер Фейсбук-сторінки: www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

— напишіть на електронну пошту найближчого місцевого центру (адреси можна дізнатися на сайті системи БПД – www.legalaid.gov.ua/ ) або на електронну пошту Бюро – https://www.izyaslavske@legalaid.km.ua/

— прочитайте правову консультацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» t.me/ualegalaid та обговоріть її у нашому чаті — t.me/ualegalaidchat

— поставте запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk

— скористайтеся правничою вікіпедією WikiLegalAid — wiki.legalaid.gov.ua

Кожній людині варто памʼятати, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави. Система БПД працює у посиленому режимі, консультує громадян і допомагає вирішити правові питання.

Ми посилили інформаційно-просвітницьку роботу. Інформуємо громадян про їхні права та механізм їх захисту через офіційний сайт та сторінки системи БПД у соціальних мережах, ЗМІ, інформаційні ресурси партнерських організацій.

Переконані, що щоденна праця фахівців системи БПД є надзвичайно важливою в цей час.

Ми допоможемо захистити Ваші права!

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.