Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Симчишин пригрозив директорам хмельницьких ринків, які обдирають підприємців

Симчишин пригрозив директорам хмельницьких ринків, які обдирають підприємців

Під час воєнного стану вони не мають права стягувати з підприємців повний розмір абонплати.

У Хмельницькому поступово відновлюється економічне життя. Зокрема, майже тиждень працюють місцеві ринки. Однак директори деяких з них попри воєнний стан вимагають у підприємців стовідсоткову абонплату. Якщо вони не припинять, їм доведеться відповідати за свої дії — їх ринки заберуть у комунальну власність. Про це сьогодні, 17 березня, розповів міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, комунальний ринок «Бартерсервіс» як мінімум на місяць звільнив підприємців від основної частини плати за утримання — так званої абонплати. Залишається лише необхідність сплачувати за охорону та електроенергію за показами лічильників. Так мають зробити й приватні ринки. Проте окремі директори вирішили інакше.

«Жодних команд і доручень, як вчора звучало на одному з ринків, від міського голови про стовідсоткову оплату бути не може. Воєнний стан — це форс-мажор. Понад два тижні люди взагалі не працювали, а частину своїх коштів віддали на військо. Тому я вважаю злочином вимагати від них повну оплату», — наголосив Олександр Симчишин.

Якщо подібні історії будуть продовжуватися, міський голова ініціює перехід у комунальну власність ринків, де є зловживання. Він заявив, що в умовах воєнного стану це зробити дуже просто.

«Бізнес має працювати. У жодному разі не можна обдирати звичайних підприємців», — зазначив Олександр Симчишин.

Він додав, що загалом економічне життя нашого міста поступово відновлюється. Це помітно по сплаті податків і місцевих зборів. Спостерігається позитивна тенденція до зростання їх рівня проти першого тижня масштабного вторгнення російських загарбників. Відповідно Хмельницький отримує все більше ресурсів, щоб забезпечити належну життєдіяльність міста та підтримку українського війська.

Сайт "Є"

48
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.