Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Симчишин прокоментував ракетний обстріл Хмельницького

Симчишин прокоментував ракетний обстріл Хмельницького

Як наголосив очільник міста, це чергове нагадування містянам, що війна триває.

Минулої ночі у Хмельницькому під ракетний обстріл ворожими військами потрапив один з промислових об’єктів міста. На щастя, обійшлося без людських жертв і травмованих, а відповідні служби та структури спрацювали оперативно, швидко локалізувавши наслідки удару.

Як розповів міський голова Олександр Симчишин, інформація про збитки може бути надана тільки після того, як будуть проведені необхідні слідчі дії.

«Все вдалося швидко локалізувати і запобігти будь-яким негативним наслідкам. Але це чергове нагадування всім нам, що війна триває. Це жорстока війна, — зазначив Олександр Симчишин. -Треба розуміти, як тільки ви чуєте сигнал «повітряна тривога», потрібно обов’язково йти в укриття чи сховище. Не ігнорувати цей сигнал. Рашиські орки не обирають особливо куди бомбардувати чи що обстрілювати. Це можуть бути об’єкти інфраструктури, промислові, військові, соціальні, садочки, лікарні, будь-що».

Також міський голова подякував хмельничанам і гостям міста за дотримання інформаційної гігієни, водночас нагадавши про загрозу, яку несуть публікації громадян з місць обстрілів.

«Навіть ті, хто бачив і чув, не виставляли ніде відео, фото, не коментували, не ставили зайвих питань. Фактично, був один короткий пост, що ситуація контрольована, і того було достатньо. Тому дякую всім, так і треба тримати інформаційну гігієну. Тому що будь-якими повідомленнями, відео, фото, особливо в перші години, ми однозначно допомагатимемо ворогу», — додав він.

Сайт "Є"

306
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.