Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Сильна половина Ізяславської РДА долучилась до #22PushupChallenge

Сильна половина Ізяславської РДА долучилась до #22PushupChallenge

Сильна половина Ізяславської районної держаної адміністрації долучилась до #22PushupChallenge

26 січня, не дивлячись на 15 градусний мороз чоловіки районної державної адміністраціїпід керівництвом голови Ізяславської районної державної адміністрації Бориса Яцкова долучились до Всесвітнього флешмобу #22PushupChallenge.

Посадовці Ізяславщини прийняли виклик від чоловіків обласної державної адміністрації та обласної ради.

Вправою — 22 рази згинання і розгинання рук в упорі лежачи, посадовці висловили свою підтримку акції та звернули увагу суспільства до проблем бійців, які повернулися із зони бойових дій та мають посттравматичний синдром.

Крім голови райдержадміністрації Бориса Яцкова вправу виконали: перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, чоловіки-керівники й спеціалісти апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.Учасників флешмобу прийшли підтримати жінки-колеги.

22 Pushup Challenge— флешмоб, започаткований в США в 2016 році, який набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла. Учасники флешмобу віджимаються від підлоги 22 рази і передають естафету далі.

Сучасну назву флешмоб отримав після оприлюднення звіту департаменту у справах ветеранів в США в липні 2016 про самогубства серед ветеранів США за 2014 рік. З'ясувалося, що близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки.

«Це акція – на підтримку українських воїнів, ветеранів, які повернулися зі сходу України. Її мета притягнути увагу до проблем адаптації військовослужбовців в мирному житті.Я переконаний, що кожен українець має бути сильним і здоровим, щоб захистити себе, свою родину, свою країну!» — зазначив голова райдержадміністраціїБорис Яцков.

Районна державна адміністрація передає естафету керівництву та посадовцям виконавчих органів місцевого самоврядування району, Ізяславського районного військового комісаріату, районному сектору Державної служби надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області, Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП в Хмельницькій області та районним підрозділам центральних органів влади.

drive.google.com

В.Кучерук
750
RSS
Гость
18:51
Чё-то слабо верится, что все они осилили по 22 раза…
Гость
19:03
Сказати що «ржу і нє магу»-нічого не сказати… Був такий анекдот-двірник в Парижі підходить до людини яка деякий час віджимається посеред вулиці-вибачте, мсье, але мені здається, що ваша дама вже давно пішла…
Краще би дали реальних грошей хлопцям на реабілітацію, а то так… одна імітація!
Гость
19:57
Перезвонив друзям… добровольцям… спитав чи вони в курсі як про них опікуються держслужбовці і чи вони відчули полегшення від цієї «акції»? Лексика не те що ненормативна, а просто космічна-не дай Бог вам її почути, панове «віджимальщики»!
Гость
23:50
Борис Олександрович -це віджимання рук.а не ві! джимання сідниць. А взагалі то молодці
Гость
23:58
Бля… а дороги не було кому чистити((( понти тут ліплять, робити щось треба.Слів нема флешмобом займаються!
Гость
17:22
слабо віриться. А що, відео зняти слабо було?
Гость
17:49
Хотілось відео побачити!
Гость
00:32
де ти бачила щоб з такими животами віджимались. тай ще 22 рази :-) *-)
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.