Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Святий отче, Миколаю, завітай до нас із раю!»

«Святий отче, Миколаю, завітай до нас із раю!»

«Святий отче, Миколаю, завітай до нас із раю!»

За традицією у День Святого Миколая щороку для дітлахів Ізяславщини організовують чудове свято. Не став винятком і цей рік.

19 грудня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості для дітей та юнацтва відбулось святкування під назвою «Святий отче, Миколаю, завітай до нас із раю!».

Організатором цього заходу виступив відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

У ході свята було представлено театралізоване дійство, танцювальні та вокальні номери, підготовлені вихованцями будинку творчості для дітей та юнацтва. Всі, хто знаходився у залі, затамувавши подих спостерігали за подіями, які перемістили їх у казковий світ. Учасники дійства зустрілися із добре відомими персонажами – ангелами, чортиками і довгоочікуваним гостем — Святим Миколаєм.

Організатори свята подбали про те, щоб цей захід залишив приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до народних традицій.

Завершилися святкові події, як і має бути, здійсненням мрій. Всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, отримали подарунки та солодощі.

Як зазначають організатори святкування «День Святого Миколая надихає нас, дорослих, на створення маленького свята і великого дива для кожної дитини. Святий Миколай завжди приносить гарні подарунки та веселощі. Ми подбали про підготовку святкових заходів для дітлахів нашого району, у першу чергу для тих, хто залишився сиротою та позбавлений батьківського піклування. Завдяки підтримці небайдужих людей дітлахи, яким так не вистачає батьківського тепла та любові, не залишились без подарунків».

ФОТОКОЛАЖ

За матеріалами відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

68
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.