Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Святий Миколай завітав до Ізяславського навчально-реабілітаційного центру

Святий Миколай завітав до Ізяславського навчально-реабілітаційного центру

Святий Миколай завітав до Ізяславського навчально-реабілітаційного центру

Для більшості українських родин новорічні свята починаються 19 грудня, коли за традицією святий Миколай дарує дітям подарунки. Це перше передноворічне свято, яке дарує дітлахам почуття святкової атмосфери. Одне з найсвітліших та найрадісніших свят, коли кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Свято, коли кожен з нас вірить в здійснення найзаповітної мрії, яку виконати може лише Святий Миколай.

19 грудня в Ізяславському навчально-реабілітаційному центрі Хмельницької обласної ради відбулося дитяче свято до Дня Святого Миколая, яке подарувало море позитиву, радості та щасливих посмішок маленьким вихованцям закладу.

Щоб привітати дітвору зі святом, на нього завітали: голова райдержадміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, інші соціальні партнери закладу та волонтери. Вітаючи дітвору, голова районної державної адміністрації Борис Яцков зауважив, що це свято вчить нас вірити в чудо, навчає милосердю, доброті та чуйності, любові до ближніх. «Ми, дорослі, намагаємося наслідувати добрі та праведні вчинки Святого Миколая, бути своєрідними його помічниками, щоб не тільки в такі особливі дні, як сьогодні, а кожен день, кожна дитина відчула любов та опіку» — сказав Борис Олександрович. Також посадовець побажав, щоб свято Миколая Чудотворця принесло їм усе, з чим асоціюється цей Святий — казковий настрій, чудеса та віру в здійснення мрій.

Гості свята урочисто вручили подарунки для вихованців закладу: солодощі, печиво, книги, нароби для творчості, спортивний інвентар та інше. Директор навчально-реабілітаційного центру Юрій Хеленюквисловив щиру подяку гостям закладу за увагу та подарунки. Проте найбільшою вдячністю для посадовців була безпосередня реакція дітей – це їхні усміхнені обличчя, сяючі очі, вдячні погляди, оплески.

Цікаву мистецьку програму підготували для глядачів творчі вихованці закладу. Захоплююча театральна вистава за участю Святого Миколая нікого не полишила байдужим, по особливому пролунали тематичні пісні у виконанні вихованців реабілітаційного центру.

Щоб отримати подарунка із рук Чудотворця, всі бажаючі демонстрували свої таланти у декламуванні віршів.

Цьогорічне свято запам'ятається усім присутнім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

135
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.