Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Святий Миколай про всіх пам'ятає

Святий Миколай про всіх пам'ятає

19 грудня православний християнський світ відзначає свято Миколая Чудотворця, який все життя присвятив милосердю та добрим справам. Тож ще за життя був названий батьком сиріт, удів і бідних. Тому і після смерті він прославився даром творення чудес, його стали називати чудотворцем.

В Ізяславському районі вже склалася добра традиція, що до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування району щороку приходить Святий Миколай. Таке свято відбулося і 19 грудня цього року.

Творчими колективами та солістами Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» було організовано цікаву мистецько-театралізовану програму, під час якої кожна дитина отримала море позитивних емоцій.

На святкове дійство завітали керівники міста та району: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ростислав Конончук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Раїса Ткаченко. Всіх учасників свята привітав начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ростислав Конончук, який побажав, щоб Святий Миколай приніс дітям все, про що вони мріють, побажала їм міцного здоров'я, щасливої долі і успіхів у навчанні.

Із рук Святого Миколая всі діти-сироти та під опікою та піклування отримали подарунки від організаторів.

Цього дня свято вдалося. Щира та дружня атмосфера зігріла світлом душі дітей, котрі за своє коротке життя відчули холодний подих долі.

Віримо, що Господь ніколи не покине цих дітей на життєвих перехрестях, а щедро обдаровуватиме їх своїми ласками.

85
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.