Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Святий Миколай спустився із небес, щоб оцінити 19 добрих справ молодших школярів

​Святий Миколай спустився із небес, щоб оцінити 19 добрих справ молодших школярів

Ходить по землі Святий Миколай,

Тільки ти засни і його чекай.

Ти лише повір в те, що він прийде,

Якщо будеш ти добрим до людей.

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю: Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити дітей за їхні добрі вчинки.

Цьогоріч учні класів І ступеню Клубівського ліцею імені Олега Довгого чекали на це свято з особливим нетерпінням. Адже вони до нього ретельно готувалися. В період із 1 по 19 грудня педагогами було організовано естафету 19 добрих справ, відмічаючи їх сніжинками у своїх календариках.

Тому свято Миколая стало для учнів закладу справжнім виявом милосердя та добра. Школярі вкотре переконалися в тому, що надзвичайно приємно турбуватися про всіх, кого любиш, і дарувати ближнім тепло своїх сердець.

Надзвичайно різнобарвною була палітра добрих справ, які виконували діти. Вони збирали іграшки для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, допомагали батькам, телефонували або провідували дідусів та бабусь, виготовляли годівнички, разом із дорослими годували безпритульних тварин.

Школярі з великою відповідальністю поставилися до всіх завдань. Навіть під час вихідних надсилали вчителям світлини з їх виконанням.

До участі у марафоні добрих справ активно долучилися і батьки. Вони в усьому допомагали своїм дітям. А такі справи як поцілунки та подяки батькам, допомога в приготуванні вечері, спільні перегляди фільмів, виготовлення новорічних іграшок ще більше зміцнювали родини.

Отож спільними зусиллями було зроблено 2193 компліменти, зібрано 150 іграшок, здійснено телефонних дзвінків до 50 бабусь і дідусів, виготовлено власноруч 60 новорічних іграшок, нагодовані 20 безпритульних тварин, зроблено 95 несподіваних подарунків, переглянуто разом з батьками більше 30 фільмів, перемито 400 тарілок, прочитано 40 улюблених книг, виготовлено 80 вітальних листівок, 10 годівничок, написано 65 привітань нашим захисникам та 70 подяк для батьків, 80 листівок для рідних та багато іншого.

І ось несподівано серед уроків у двері класних кімнат хтось постукав. Це до дітей із щирими вітаннями та побажаннями завітав Святий Миколай зі своїми Ангелами – помічниками. І прийшов він не просто так, а щоб перевірити чи у всіх «Календариках добрих справ є сніжинки. А ще приніс у своїй чарівній торбинці веселі та цікаві завдання для кожної дитини. Отож веселі конкурси, танці – зігріванці, чудові подарунки стали справжнім святом – казкою для учнів.

Так у ліцеї засяяла ще одна ялинка, на якій красується 19 незвичайних іграшок – світлин з усіма добрими справами, які виконували діти. А поряд плакат із написом:«На цьому наші добрі справи не закінчуються. Далі буде…».

Щорічно Миколай кличе за собою, пропонує стати поруч і робити добро для інших.

Одні ще вагаються…

Хтось зробив перший крок.

А наші дітки уже впевнено ідуть за ним, несучи добро у великий світ!

За матеріалами Клубівського ліцею імені Олега Довгого

172
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.